slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Кількість порушників трудової дисципліни серед провідників у поїздах дальнього сполучення магістралі зменшилася на 46,7% 13/11/2014

На Придніпровській залізниці здійснюється жортсткий контроль за тим, як члени поїзних бригад виконують свої професійні обов’язки. До суворих порушень з їх боку відносять: недотримання митних правил та правил перетину державного кордону, безквиткове перевезення пасажирів, безоплатний провіз багажу або надлишкової ручної поклажі тощо.

Завдяки заходам контролю упродовж 10 місяців 2014 року кількість зафіксованих порушень серед членів поїзних бригад у потягах дальнього сполучення зменшилася на 46,7% і становила 8 (проти 15 минулоріч). Так, за перевезення безквиткових пасажирів було викрито семеро провідників, ще у одному випадку мало місце порушення митних правил.

За порушення трудової дисципліни у січні-жовтні 2014 року на підприємстві звільнили вісьмох несумлінних провідників (минулого року – 14). Ще чотирьом членам поїзних бригад було оголошено догани (відповідно 10 у 2013 році).

Що стосовно приміського сполучення, то протягом січня-жовтня 2014 року в приміських потягах було виявлено 257 випадків порушень трудової дисципліни з боку провідників. Ста трьом порушникам оголосили догани, 38 було звільнено, ще 15 – переведено на іншу посаду.