slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

В управлінні залізниці триває фотовиставка Інни Роцької 13/11/2014

«Мить, яка фіксує вічність» - саме такий життевий принцип втілює у своїх світлинах бухгалтер фінансово-економічної служби Придніпровської магістралі Інна Роцька. Вона і справді майже не розлучається з фотокамерою, прагнучи закарбувати у памяті найяскравіші моменти життя. Виставка фотохудожниці розташована у головному офісі підприємства, а її організатором виступила об’єднана профспілка служб залізниці.

Творчість Інни Роцької відзначається різноплановою тематикою: авторці однаково цікаві екзотичні орхідеї та ніжні квітучі яблуні, дівчинка, що грається у снігу та сонне кошеня, тихі краєвиди ботанічного саду й сувора велич процесу будування мосту. Але є риса, що єднає усі її картини – це надзвичайна свіжість та прозорість атмосфери, яка передається глядачеві з першого ж погляду.

Крізь об’єктив своєї камери авторка дивиться на повсякденні речі під незвичним ракурсом, надаючи їм риси справжніх витворів мистецтва. Натюрморт із фруктів у її виконанні перетворюється на примхливу скульптуру, а собор, сфотографований крізь мокре скло, стає схожим на полотно імпресіоніста.

Проте особливе місце у творчості Інни Роцької посідають подорожні фотомоменти. Зокрема, на виставці можна побачити мальовничі краєвиди Софіївського парку та підбірку колоритних моментів Сорочинському ярмарку. І звичайно ж, не обходиться без кадрів, що зображують рідний Дніпропетровськ.

Своїми роботами, які фотохудожниця представила на розгляд колег, вона закликає цінувати кожний епізод життя та намагатися бачити світле та прекрасне у всьому, що оточує.