slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Збитки, завдані залізниці вандалами, з початку року перевищили 37 тис. грн 17/11/2014

Протягом січня-жовтня 2014 року на Придніпровській залізниці було зареєстровано 47 випадків псування вагонів приміських пасажирських поїздів (проти 45 - минулоріч). Лише прямі збитки від дій вандалів у службі приміських пасажирських перевезень підприємства оцінюють у 37,4 тис. грн.

За даними служби, хуліганські вчинки здебільшого зафіксовано на маршрутах Дніпродзержинськ-Дніпропетровськ, П’ятихатки-Дніпропетровськ, Кривий Ріг-П’ятихатки та Дніпропетровськ-Орлівщина. Найчастіше залізничні вандали розбивали шибки у вікнах та дверях приміських поїздів (23 таких випадки), розмальовували вагони під час відстою на станціях (18 випадків), вдавалися до крадіжок обладнання (6 випадків).

По кожному випадку псування чи розобладнання моторвагонного рухомого складу залізничники направляли матеріали до лінійних органів транспортної міліції. На цей час за фактами дій вандалів відкрито 26 кримінальних справ.

Придніпровська магістраль закликає громадян не наражати на небезпеку пасажирів та залізничників і відповідально ставитись до збереження рухомого складу магістралі.