slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Кращим поїзним диспетчером у 3-му кварталі 2014 року став представник Дніпропетровської дирекції залізничних перевезень 20/11/2014

На Придніпровській магістралі визначили кращих поїзних диспетчерів – переможців конкурсу на приз М.Т.Закорка в третьому кварталі 2014 року.

Кращим у професійному змаганні за цей період визнано поїзного диспетчера Дніпропетровської дирекції залізничних перевезень Андрія Швеця, якого згідно з Положенням про конкурс нагородили перехідним призом, дипломом та грошовою премією в сумі 5 тис. грн.

Другу сходинку п’єдесталу посів представник Криворізької дирекції Сергій Пащенко, третю – поїзний диспетчер Запорізької дирекції Іван Гермак. Обидва заохочені дипломами та грошовими преміями по 3,5 та 2,5 тис. грн відповідно.

Нагадаємо, що конкурс ім. М.Т. Закорка проводиться на Придніпровській залізниці для підвищення професійного рівня поїзних диспетчерів, вивчення ними передового досвіду, запровадження інноваційних підходів до організації поїзної та експлуатаційної роботи, підвищення відповідальності за її результати.

Довідка: : Микола Тихонович Закорко - відомий новатор залізничного транспорту, колишній начальник Придніпровської (тоді ще Сталінської) залізниці.