slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На вокзалах залізниці стартував місячник поліпшення санітарно-технічного стану 25/11/2014

Відучора, з 24 листопада 2014 року, на вокзальних комплексах Придніпровської залізниці розпочато місячник поліпшення санітарно-технічного стану. Його метою є покращення умов перебування пасажирів та службового персоналу на об’єктах пасажирського господарства магістралі.

Упродовж місяця заплановано виконати генеральне прибирання всіх вокзальних приміщень та привокзальних територій.

Особлива увага приділятиметься створенню на вокзалах належних умов для перебування пасажирів - у касових залах, залах очікування, вокзальних кімнатах відпочинку та ін. Зокрема, жорстко контролюватиметься дотримання температурного режиму, справна робота систем вентиляції та кондиціювання повітря, а також доступ у зали очікування безхатченків чи осіб у нетверезому стані (насамперед у вечірні та нічні години).

Ретельно перевірятимуться стан та робота безплатних туалетів, забезпечення вокзалів необхідною кількістю миючих та дезінфікуючих засобів, дотримання графіку вологих прибирань приміщень тощо.

час місячника також проведуть обстеження і за потреби відремонтують несправні технічні системи і пристрої для обслуговування пасажирів: касове й термінальне обладнання, лінії зв’язку, інформаційні електронні табло у приміщеннях та ззовні, гучномовний зв’язок, системи відеонагляду тощо.

Хазяйським оком подивляться і на роботу вокзальних орендарів (дотримання ними заявлених видів діяльності, меж орендованих площ, санітарних норм тощо).

Усі виявлені під час місячника недоліки усуватимуться невідкладно.