slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Дніпропетровська дитяча залізниця поповнилася майже півтисячею новачків і активно готується до новорічних свят 4/12/2014

Нещодавно на Дніпропетровській дитячій магістралі завершився новий набір. Лави Малої Придніпровської поповнили 450 «новобранців» – школярів 5-6 класів, які в майбутньому вирішили пов’язати свій життєвий і професійний шлях із залізницею.

Спочатку інструктори викладатимуть новачкам базовий курс у школах міста та області, по його завершенні учні поглиблюватимуть отримані знання та практикуватимуться вже на базі дитячої магістралі. Загалом на цей час на Дніпропетровській дитячій залізничні спеціальності опановують 720 дітей.

Як розповів начальник Дніпропетровської дитячої залізниціі Роман Куриленко, наразі вихованці активно готуються до святкових перевезень. На новорічні та різдвяні свята (2-12 січня 2015 року) Мала Придніпровська запрошує з 10.00 до 16.00 здійснити залізничну подорож парком ім. Глоби.

Не обійдеться у цей час і без яскравої святкової програми. Так, 2 січня у вестибюлі дитячої залізниці планується відкриття новорічної ялинки, а 8 січня юні залізничники влаштують для малих пасажирів театралізоване шоу з піснями, танцями та конкурсами.