slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Запорізька дитяча залізниця активно співпрацює з профільними навчальними закладами 9/12/2014

Дитячі залізниці Придніпровської магістралі за правом вважаються кузнею кадрів. На цей час тільки на Запорізькій дитячій залізничні професії опановують 1148 дітей та підлітків, 712 з яких поповнили лави магістралі під час цьогорічного набору.

Як розповів начальник Запорізької дитячої залізниці Михайло Чорненький, важливим моментом підготовки юних залізничників є співпраця дитячої магістралі з профільними вищими навчальними закладами - тематичні зустрічі, лекції та бесіди з керівництвом, викладацьким складом і студентами цих вишів.

Востаннє така зустріч пройшла у листопаді. Вихованці магістралі гостинно приймали у себе делегацію Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту ім. академіка Лазаряна (ДНУЗТ). Спочатку діти мали змогу поспілкуватися з викладачами факультету «Управління процесами перевезень», отримати від них детальну інформацію про навчальний заклад та сам факультет, а також із представниками студентської молоді, що теж входили до складу делегації.

Затим вихованці дитячої залізниці провели детальну екскурсію для своїх дорослих колег. Оглянувши дитячу магістраль, педагоги та студенти високо оцінили її роботу та рівень інфраструктури.

Проте найбільше університетську делегацію зацікавив навчальний доробок Запорізької дитячої. За допомогою мультимедійних дощок викладачам та студентам продемонстрували методичні розробки, електронні уроки та програмне забезпечення, які розробили інструктори магістралі.

Результат проведеної зустрічі був досить плідним - керівництво ДНУЗТ та Запорізької дитячої розробили програму подальшої співпраці. Згідно з цією програмою передбачається можливість використання дитячої залізниці як полігону для теоретично-практичної діяльності студентів. А вихованці дитячої магістралі натомість матимуть можливість відвідувати лабораторії університету, де вдосконалюватимуть набуті на магістралі знання та навички.