slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Найбільші обсяги робіт з реконструкції та ремонту інфраструктури у 2014 році виконано по колійному господарству 12/12/2014

Незважаючи на фінансові труднощі, Придніпровська магістраль у січні-листопаді 2014 року виконала значний комплекс робіт з ремонту та реконструкції своєї інфраструктури загальною вартістю майже 251 млн грн.

Левову частку цієї суми було спрямовано на інфраструктурні об’єкти, належний стан яких гарантує безперебійне та безпечне перевезення пасажирів і вантажів.

Зокрема, цьогоріч залізниця витратила 136,1 млн. грн на реконструкцію колій, 18,1 млн грн – стрілочних переводів, 5,1 млн грн – контактної мережі; ще 61,6 млн. грн було спрямовано на капітальний ремонт колій із використанням старопридатних матеріалів.

Окрім того, за цей період були проведені значні та дороговартісні роботи з технічного переоснащення підстанції Улянівка, заміни застарілих пристроїв зв’язку (ПОНАБ-3, ДИСК-Б) на сучасні (теплового контролю) на ділянці швидкісного руху Лозова – Синельникове.

Зусилля придніпровських залізничників були також зосереджені на виконанні капітальних ремонтів залізничних мостів на переїздах Сокологірне – Партизани, Чаплине – Мечетна та Мирова – Канцерівка (загальною вартістю 2,9 млн грн).

Попри брак коштів, не залишилися поза увагою і соціальні об’єкти магістралі: на будівництво 100-квартирного житлового комплексу по вул. Чехова у м. Синельниковому, ремонт відомчих закладу відпочинку на Арабатській Стрілці (дитячого оздоровчого табору «Сокіл» та пансіонату «Запоріжжя») цього року було спрямовано понад 11 млн грн.