slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Дитячі залізниці відкривають новий сезон 28/4/2011

Дитячі залізниці Придніпровської магістралі у Дніпропетровську та Запоріжжі 1 та 19 травня відповідно відкривають новий літній сезон: рух прогулянкових поїздів та навчання дітей і підлітків залізничним професіям.

Аби юні подорожувальники могли комфортно й цікаво проїхатись запропонованими їм маршрутами, на дитячих залізницях добре підготувалися. Наприклад, на Дніпропетровській, яка знаходиться у мальовничому куточку міста – парку ім. Лазаря Глоби, повністю замінили шпали, відремонтували та оснастили новими двигунами рухомий склад, ще й озеленили свою територію. «Ми робимо все, аби наші маленькі пасажири почувалися тут весело й комфортно, могли приємно провести свій час та відчули себе справжніми залізничниками», - розповів начальник Дніпропетровської дитячої залізниці Роман Куриленко.

Не пасуть задніх і в Запоріжжі. «Працівники дитячої залізниці з нетерпінням чекають своїх юних пасажирів, а усіх охочих ми залюбки навчимо залізничній справі», - говорить начальник місцевої дитячої залізниці Раїса Козак. На території Запорізької дитячої залізниці росте багато рідкісних рослин і квітів, висаджено чимало квітників, є зимовий сад, фонтан і навіть справжній паровоз - як пам’ятник, а також працюють зоокуточок, акваріум і тераріум, які за зиму поповнились новими мешканцями.

Для довідки:
Дніпропетровська дитяча залізниця заснована 6 липня 1936 року і є однією з найстаріших дитячих залізниць України. Протяжність її колій складає 2 км. До послуг маленьких відвідувачів два потяги: «Дніпро» і «Блакитний експрес». Щорічно Дніпропетровська дитяча залізниця перевозить до 15 тисяч дітей. На залізниці постійно працюють 6 змін з учнів 6-11 класів, допомагають їм у цьому 17 кваліфікованих дорослих працівників дитячої залізниці.

Запорізька дитяча залізниця заснована 19 травня 1976 року і є однією з найбільших серед дитячих залізниць Європи. Протяжність її колій складає 8,6 км, рухомий склад - 6 вагонів та 2 локомотиви. Щоденно роботу з дітьми проводитимуть 15 кваліфікованих працівників Запорізької дитячої залізниці.