slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

У 2014 році вокзали залізниці забезпечили тимчасовим притулком більш ніж півтисячі вимушених переселенців 15/1/2015

Протягом 2014 року безоплатним проживанням у вокзальних кімнатах відпочинку скористалися 530 дорослих та малих пасажирів Придніпровської залізниці, які змушені були виїхати зі східних регіонів України та Криму.

Зокрема, вокзал Дніпропетровськ-Головний дав тимчасовий притулок 231 людині; у кімнатах відпочинку вокзалу Запоріжжя-1 на короткий термін розмістився 181 пасажир, у Бердянську – відповідно 118.

Нагадаємо, що Укрзалізниця надала право безоплатного короткочасного перебування у вокзальних кімнатах матері та дитини (або кімнатах відпочинку) вимушеним переселенцям – батькам із неповнолітніми дітьми. За потреби детально про цю послугу можна дізнатися у чергового по вокзалу.

Ще одним затребуваним видом допомоги вимушеним переселенцям торік стало надання їм безоплатного проїзду залізничним транспортом. Замовити доброчинне перевезення і оформити відповідний проїзний документ можна через квиткову касу або звернувшись до регіонального штабу Державної служби з надзвичайних ситуацій. Згаданий квиток передбачає також безоплатне надання пасажирові постільної білизни та чаю. За інформацією пасажирської служби Придніпровської залізниці, упродовж 2014 року на потяги магістралі було оформлено 494 такі квитки.