slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Шановні колеги! 28/4/2011

Щиро вітаю вас з Першотравнем – святом миру і вільної праці, яке багато років надихає нас на нові звершення та добрі справи!

За багаторічною традицією напередодні 1 Травня ми вшановуємо ветеранів, передовиків-залізничників, нашу молоду зміну – всіх працьовитих людей та їх відданість обраній професії. Саме такими людьми, небайдужими до своєї справи, пишається українська залізнична галузь.

Сьогодні в очікуванні Євро-2012 перед нашим багатотисячним колективом стоять непрості завдання. Зокрема, технічне переоснащення та переозброєння існуючого парку тягового рухомого складу, введення нових технологій управління перевізним процесом, поліпшення якості обслуговування пасажирів і вантажовідправників. Переконаний, що спільна праця на благо залізниць зробить наше життя ще більш достойним та щасливим.

У це весняне свято, яке об’єднує всіх працьовитих людей, бажаю вам невичерпної віри у важливість обраного вами професійного шляху. Нехай вас не полишають творчий дух і натхнення, бажання зберігати та множити здобутки великої сім’ї українських залізничників.

Миру вам, здоров’я, любові, родинного затишку та успіху на всіх життєвих магістралях.

З повагою та найкращими побажаннями генеральний директор Укрзалізниці Володимир Козак