slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Придніпровська залізниця займатиметься доброчинністю і в 2015 році 22/1/2015

У 2015 році дія доброчинних акцій з безкоштовного перевезення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів усіх категорій, дітей військовослужбовців та працівників правоохоронних органів, які загинули під час виконання службових обов’язків, дітей загиблих шахтарів, а також з надання безкоштовно постільної білизни та чаю інвалідам і учасникам війни триватиме.

У минулому році Придніпровська магістраль у дальньому сполученні безоплатно перевезла 7599 дітей-сиріт та дітей, що залишилися без батьківського піклування; 6605 дітей-інвалідів всіх категорій; 15 дітей військовослужбовців та працівників правоохоронних органів, які загинули під час виконання службових обов’язків; 12 дітей загиблих шахтарів.

Також у поїздах магістралі інвалідам та учасникам війни безоплатно було надано 9 тис. 512 комплектів постільної білизни і 19 тис. 626 склянок чаю.

Нагадаємо, що на цей час право на пільговий проїзд (безкоштовний чи зі знижками) залізничним транспортом у приміському чи дальньому сполученні мають 25 категорій громадян України, зокрема, інваліди та учасники війни, в тому числі Великої Вітчизняної, ветерани праці, діти 6-14 років, пенсіонери за віком, студенти, чорнобильці та ін.