slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Кількість порушень трудової дисципліни членами поїзних бригад на Придніпровській магістралі в 2014 році зменшилася більше ніж утричі 6/2/2015

Завдяки жорсткому контролю з боку керівництва та ревізорського апарату Придніпровської залізниці за дотриманням трудової дисципліни працівниками пасажирського господарства, насамперед, провідниками та начальниками поїздів, у 2014 році кількість порушень посадових обов’язків у потягах дальнього сполучення зменшилася у 3,3 рази: з 30 (у 2013 році) до 9 випадків.

Зокрема, торік було зафіксовано 7 фактів перевезення безквиткових пасажирів, двічі порушувалися митні правила перевезень.

За порушення трудової дисципліни у 2014 році на підприємстві звільнили 9 членів поїзних бригад, які працювали у потягах дальнього слідування, ще п’ятеро працівників отримали догани.

У поїздах приміського сполучення минулоріч було виявлено 219 випадків порушення трудової дисципліни, у тому числі 63 факти перевезення безквиткових пасажирів. За результатами ревізорських перевірок 121 провідникові оголошено догану, двадцятьох звільнили, ще 18 перевели на посади, не пов’язані з обслуговуванням пасажирів.