slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Придніпровські залізничники закликають до неухильного дотримання правил безпеки 10/2/2015

Протягом січня 2015 року на Придніпровській залізниці отримали травми п’ятеро осіб, не пов’язаних із виробництвом, троє з них – зі смертельними наслідками; випадків травмування неповнолітніх за цей період не було, що відповідає показникам невиробничого травматизму за січень минулого року.

Причиною усіх цьогорічних нещасть стало нехтування правилами безпеки на залізничних об’єктах, яке припустили постраждалі.

Щоб запобігти подібним випадкам, у 2015 році на підприємстві продовжать вживати низку організаційно-технічних заходів. Зокрема, оновлення приладів зовнішнього освітлення на станціях, посадочних платформах та переїздах; проведення ремонтних робіт на залізничних переїздах, пасажирських платформах і станціях; регулярне сповіщення пасажирів на вокзалах і станціях про правила безпечної поведінки на залізничних об’єктах, прибуття-відправлення рухомого складу та маневрові роботи; встановлення інформаційних стендів попереджувального характеру в місцях перетину колій та автошляхів; проведення місячників безпеки для школярів та студентів професійно-технічних училищ у районах, прилеглих до залізничної колії, тощо.

Однак, як наголошують у службі охорони праці магістралі, уникнути невиробничого травматизму гарантовано дозволить лише неухильне дотримання громадянами правил безпечної поведінки на залізниці, а водіями автотранспорту – ще й правил дорожнього руху.