slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На залізниці перевірили надійність охорони стратегічних інфраструктурних об’єктів на волноваському напрямку 12/2/2015

На виконання доручення прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка щодо посилення охорони залізничної інфраструктури на ділянці Запоріжжя – Волноваха комісія у складі вищих посадовців Придніпровської залізниці та УМВС України на Придніпровській залізниці здійснила чергову робочу поїздку для огляду штучних споруд магістралі (мостів, мостових переходів тощо) на ділянці Запоріжжя – Комиш Зоря – Розівка.

Під час поїздки першочергова увага приділялася питанням забезпечення надійної охорони стратегічно важливих об’єктів залізничної інфраструктури на даному напрямку, розширенню переліку штучних споруд, які підлягають охороні силами ВОХР і транспортної міліції, а також створенню прийнятних побутових умов для тих, хто несе службу по охороні цих об’єктів.

Придніпровська магістраль уже виділила військовослужбовцям, задіяним в охороні штучних споруд залізниці на волноваському напрямку, пасажирські вагони і «кунги» як тимчасове житло та пункти обігріву, забезпечила їх електроживленням та опаленням. Про харчування силовиків подбали місцеві адміністрації та волонтери.

Нагадаємо, що 20 січня на перегоні Комиш Зоря – Розівка сталася диверсія – підрив мостового переходу, яка спричинила сходження з рейок вантажного потяга. Залізничний рух по одній із колій було відновлено 23 січня, по обох – 28 січня.