slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

ДТП на залізничному переїзді під Кривим Рогом 4/5/2011

Попри всі застереження фахівців Придніпровської залізниці про те, що залізничні переїзди є об’єктами підвищеної небезпеки, а отже, вимагають суворого дотримання правил дорожнього руху, водіїв, які легковажать своїм життям, не меншає.

2 травня о 13.47 на переїзді 83 км перегону Пічугіне-Кривий Ріг Сортувальний Криворізької дирекції залізничних перевезень Придніпровської залізниці сталася нова дорожньо-транспортна пригода.

Не зважаючи на заборонні сигнали світової та звукової сигналізації, 59-річна водій автомобіля «Рено - Сандара» (жителька села Надєждовка Дніпропетровської області) намагалася проїхати через переїзд перед вантажним поїздом № 1621, що у складі 54 вагонів слідував від станції Шмакове до станції Ужгород.

Унаслідок зіткнення легковика з локомотивом ВЛ8 жінку-водія тяжко травмовано, вона доправлена до лікарні №2 міста Кривий Ріг, 69-літній пасажир іномарки загинув.

Локомотив та залізничну колію не пошкоджено, на 2 год. 05 хв. було затримано рух поїзда №1621, на 29 хв. – поїзда №2327.

За попереднім висновком правоохоронних органів, вини машиніста у ДТП на 83 км перегону Пічугіне-Кривий Ріг Сортувальний немає.

Вкотре нагадуємо водіям автотранспорту про необхідність суворого дотримання правил перетину залізничних переїздів – задля власної й загальної безпеки.