slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

До Дня закоханих придніпровських залізничниць навчали оригінальній кулінарії 13/2/2015

Незвичайний «урок» пройшов напередодні Дня закоханих в управлінні Придніпровської залізниці – представниць прекрасної статі запросили на ініційований об’єднаною профспілкою служб майстер-клас із приготування святкової романтичної вечері.

Зала їдальні ледве змогла вмістити всіх охочих подивитися чи взяти участь у кулінарному дійстві, щоб затим здивувати шедеврами вже власного приготування свою «другу половинку». І хоча всі учасниці заходу, безсумнівно, були досвідченими кулінарами, проте не соромилися засипати фахівців різноманітними запитаннями: як із мінімуму продуктів підготувати оригінальні закуски, які напої будуть доречними до них, як небанально прикрасити кулінарні витвори, тощо.

Спочатку офіціантка Анастасія Погорєлова продемонструвала допитливим залізничницям, як за допомогою серветок двох кольорів та нехитрих прийомів орігамі виготовити святковий декор для столу. Потім шеф-кухарі Ярослав Погорєлов та Олена Лазаренко поділилися рецептами страв, які щонайкраще підходять для романтичної вечері. Вона має бути легкою і водночас поживною - саме тому до святкового столу доречні салати та канапе.

Експерти підійшли до процесу творчо. На учасниць чекали справжні сюрпризи, адже їхні кулінарні витвори містили у собі досить несподівані поєднання продуктів, що надавали їм неповторного смаку (наприклад, шинка плюс ананас або перець із грушею). Кухарі охоче розповіли про особливості підбору інгредієнтів, а також детально продемонстрували процес приготування, зірвавши аплодисменти аудиторії.

Після кулінарного уроку придніпровські залізничниці із задоволенням скуштували страви, приготовані за запропонованими рецептами.