slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

У 2014 році свою кваліфікацію підвищили майже 12 тис. придніпровських залізничників 18/2/2015

Якість пасажирських та вантажних залізничних перевезень значною мірою залежить від професійного рівня працівників магістралі. Саме тому на Придніпровській залізниці значну увагу приділяють постійному підвищенню кваліфікації працівників. Тільки за минулий рік свої фахові навички вдосконалили 11 тис. 743 залізничники.

З них 1513 керівників та фахівців підвищили кваліфікацію у профільних вишах 1-4 рівнів акредитації, 1031 особа пройшла курси цільового призначення, ще 889 – взяли участь у спеціалізованих семінарах.

Також протягом минулого року підвищили свій кваліфікаційний рівень 6378 робітників, з яких 553– у профільних навчальних закладах.

Ще одна форма професійного вдосконалення, яку практикують на підприємстві - опанування нових та суміжних професій. Минулоріч таким чином розширили свої професійні можливості 1932 залізничники, у тому числі 723 - поза робочим місцем.

Нагадаємо, навчання з відривом від виробництва проходить у Дніпропетровському та Марганецькому центрах професійного розвитку персоналу залізниці. А працівників колійного господарства приймає Золотоніська технічна школа.

Загалом за результатами роботи з підвищення кваліфікації 1147 працівникам залізниці присвоїли більш високий розряд, клас чи категорію.