slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

У 2014 році на залізниці на виконання зобов’язань Колективного договору витратили понад 700 млн гривень 24/2/2015

Попри падіння обсягів вантажних і пасажирських перевезень і зменшення доходних надходжень у 2014 році на Придніпровській залізниці в основному виконали зобов’язання дорожнього Колективного договору, що дозволило забезпечити належний соціальний захист залізничників. Керівництво підприємства спрямувало на ці заходи понад 727 млн грн.

Зокрема, на господарське утримання, капітальний та поточний ремонт оздоровчих закладів, двох дитячих залізниць (Дніпропетровської та Запорізької), закладів культурного і спортивного призначення торік було витрачено понад 39 млн грн, що більш як на 9 млн перевищує аналогічну суму 2013 року. Тільки заклади відомчої медицини у попередньому році отримали допомогу в сумі 6,6 млн грн.

В оздоровницях магістралі протягом 2014 року коштом залізниці було оздоровлено 3427 працівників, 1618 їхніх дітей та 749 пенсіонерів підприємства.

Витрати на заходи з охорони праці в минулому році склали майже 38 млн грн, їх використано на придбання спецодягу та взуття, створення належних санітарно-побутових умов у структурних підрозділах залізниці, тощо.

Незважаючи на фінансові труднощі, придніпровські залізничники минулоріч вчасно отримували заробітну платню, рівень якої проти 2013 року зріс на 8,3%.

На конференції трудового колективу дію Колективного договору Придніпровської магістралі зі змінами та доповнення було подовжено і на 2015 рік. У своєму слові до присутніх в.о. начальника залізниці Юрій Тищенко сказав, що керівництво підприємства та дорожня профспілкова організація прагнули, аби умови соціального захисту працівників у 2015 році щонайменше не погіршилися. «Пріоритетними завданнями цьогоріч будуть своєчасна виплата заробітної плати, збереження чисельності працюючих в період акціонування, створення умов для відпочинку та оздоровлення залізничників та їхніх дітей, якомога повніше виконання всіх соціальних зобов’язань залізниці, закріплених у Колективному договорі підприємства», - зазначив керівник магістралі.

Серед питань, які найбільше хвилювали посланців трудових колективів залізниці, на конференції називалися збереження відомчої медицини та закладів оздоровлення, а також трудових династій на тлі прийняття останніх антикорупційних законів.