slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

У лютому на залізниці пройшов місячник з підвищення дохідності від перевезення пасажирів приміськими поїздами 26/2/2015

У результаті проведення у лютому 2015 року місячника по підвищенню дохідності від перевезення пасажирів у приміському сполученні виручка Придніпровської залізниці зросла щонайменше на 15% проти аналогічного періоду минулого року.

Збільшення доходних надходжень від приміських пасажирських перевезення було лише одним із завдань дорожнього місячника. Крім цього, придніпровські залізничники ставили собі за мету покращити якість обслуговування пасажирів та протидіяти безквитковому проїзду на приміських маршрутах.

Упродовж місячника було організовано роботу посиленого перонного контролю на вокзалах та станціях магістралі, виїзних кас - на зупиночних станціях, перевірку технічного стану наявних турнікетних систем, а також контроль оплати проїзду пасажирами під час тривалих зупинок приміських поїздів, зокрема, відповідності сплаченої вартості фактичній дальності поїздки.

Місячник також мав перевірити роботу провідників приміських поїздів на шляху прямування, жорстке виконання залізничниками вимог посадових інструкцій.

Про проведення заходу пасажирів було поінформовано через гучномовний зв’язок та інформаційні стенди на вокзалах і станціях залізниці, а також у самих електропоїздах.

З 2 березня 2015 року на залізницях стартує всеукраїнський місячник з підвищення дохідності у приміському сполученні, який поставив перед транспортниками аналогічні завдання.