slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На залізниці говорили про комфортний мікроклімат та високу результативність трудових колективів 2/3/2015

Для успішної трудової діяльності психологічна сумісність колег-залізничників, керівника і його підлеглих не менш важливі, ніж професійні якості кожного з працівників, а розуміння людської індивідуальності здатне допомогти у досягненні високих виробничих результатів.

У цьому твердо переконані в об’єднаній профспілці служб Придніпровської залізниці і саме це взялися донести до керівного складу магістралі через його спілкування із знавцями тонкощів людських душ та взаємовідносин – психологами.

За словами психолога служби кадрової та соціальної політики Ірини Івасюк, яка зустрілася з керівниками служб, результати роботи безпосередньо залежать від особистих якостей працівника. «Важливо, наскільки швидко людина включається у робочий процес, як часто відволікається, чи може виконувати кілька задач паралельно, чи охоче працює у команді з іншими, - розповіла психолог. – І всі ці моменти неодмінно потрібно брати до уваги керівникам служб та структурних підрозділів залізниці».

Фахівець детально описала основні психологічні типи людини, особливості кожного з них, а також розповіла про те, як можна найбільш ефективно застосувати ці знання під час робочого процесу. Наприклад, флегматик найточніше виконує звіти, емоційний холерик вдало генерує ідеї, а сангвініку варто доручити планування проекту, адже представники цього психотипу як ніхто інший схильні до системного бачення ситуації.

Бесіда психолога викликала живий інтерес присутніх і, як сподіваються організатори заходу, - бажання дослухатися порад фахівця.