slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

З початку 2015 року на залізниці вберегли від розкрадання майна та вантажів на 74 тис. гривень 2/3/2015

Протягом перших двох місяців 2015 року спільними зусиллями оперативних груп воєнізованої охорони Придніпровської магістралі та транспортної міліції було попереджено 45 крадіжок вантажів та майна підприємства на суму понад 74 тис. гривень. При цьому правоохоронці затримали 45 зловмисників.

Майже третину від загальної кількості злочинних спроб становлять крадіжки вантажів, які перевозить залізниця. Так, протягом січня-лютого бійці ВОХР вберегли від розкрадання вантажі на суму близько 44,78 тис. гривень, попередивши 14 крадіжок. За підозрою у їх скоєнні затримано 11 осіб.

Як повідомляють у службі відомчої воєнізованої охорони, найбільшим «попитом» серед крадіїв в цей період користувалося вугілля – з початку року було зафіксовано 7 спроб вкрасти цей вантаж (50% від загальної кількості попереджених крадіжок). На другому місці у «рейтингу» традиційно знаходиться брухт (4 випадки або 28,6% відповідно).

Часом крадії зазіхали на значні за обсягом вантажі. Так, наприкінці січня ВОХРівці попередили крадіжку 3,5 тонни мінеральних добрив приблизною вартістю 20,7 тис. грн.

Найбільш криміногенними у цей період були ділянки Чаплине – Пологи, П’ятихатки – Жовті-Води-1 – Савро, П’ятихатки-Стикова – Желєзнякове – Верхівцеве.

Окрім того, з початку поточного року ВОХРівцям довелося 4 рази попереджувально застосовувати зброю, щоб відвернути спроби розкрадання вантажу (брухту).