slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Працівники дніпропетровського вагонного депо показали свої таланти 4/3/2015

Придніпровським залізничникам притаманна не лише відданість роботі, але й неабияке бачення прекрасного. Це наочно продемонстрували працівники Дніпропетровського пасажирського вагонного депо, де днями відкрилася виставка творчих робіт під назвою «Веснянка».

За словами організаторів, виставка проводиться вже четвертий рік поспіль, і лави її учасників щоразу поповнюються. Цьогорічна експозиція представлена роботами 30 майстрів, серед яких провідники, фінансисти, слюсарі та представники багатьох інших залізничних професій.

Різноманітністю відзначається також палітра творчих методів: серед експонатів можна знайти вишиті панно, гобелени та картини з бісеру, м’які іграшки та пишно вбраних саморобних ляльок, вишиванки та строкаті серветки.

Окрім традиційних видів мистецтв, цьогоріч на виставці представлені також незвичні для широкого загалу. Серед них – об’ємні пейзажі, виліплені з солоного тіста, та вишукані броші зі стрічок – казанші. Як з’ясувалося, на такі витвори їх авторів надихає не лише краса навколишнього світу, але й близькі люди. Наприклад, прибиральниця Тетяна Щавінська почала майструвати броші-квітки, бо хотіла зробити подарунок двом донькам-школяркам. Стажер Світлана Баранець взялася малювати олівцем портрети друзів спочатку задля розваги, однак згодом вирішила опановувати мистецтво графіки професійно.

Утім, на виставці є роботи не лише представниць прекрасної статі. Так, слюсар Ігор Кожанок здивував відвідувачів виставки «тривимірними» композиціями у техніці орігамі. З тонких паперових смужок умілець склав граційного лебедя, ажурну вазу і навіть модель танка.

За словами організаторів, до виставки вирішили додати конкурсну складову – переможців буде визначено у кількох творчих номінаціях.