slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Незаконні втручання у роботу залізниці та недотримання правил безпеки щонайменше призводять до затримки руху поїздів 13/3/2015

Протягом січня-лютого 2015 року на Придніпровській магістралі зареєстровано 6 випадків несанкціонованого втручання сторонніх осіб у роботу залізничного транспорту (проти 8 таких випадків за аналогічний період 2014 року).

Усі цьогорічні факти пов’язані з повідомленнями про мінування чи виявленням вибухових пристроїв (зокрема, застарілих боєприпасів) у приміщеннях вокзалів, рухомому складі та на інших об’єктах залізниці.

За цей же період на переїздах і коліях магістралі сталися 2 дорожньо-транспортні пригоди, у результаті чого одна людина загинула, ще одна травмувалася (проти 2 тогорічних ДТП з двома травмованими).

Як наголошують у апараті безпеки руху та автотранспорту залізниці, усі наїзди, як і минулоріч, було скоєно з вини водіїв автівок, що не дотримувалися правил дорожнього руху.

Унаслідок несанкціонованого втручання сторонніх осіб та ДТП у січні-лютому 2015 року на Придніпровській залізниці було затримано 14 поїздів сумарно на 19 год 52 хв (для порівняння – торік затримано 13 поїздів на 9 год 11 хв).

Придніпровські залізничники застерігають: несанкціоновані втручання у діяльність залізничного транспорту а також недотримання правил безпеки на залізничних коліях та переїздах не лише викликають затримку руху вантажних і пасажирських поїздів, але й можуть спричинити аварійну ситуацію із непередбачуваними наслідками.