slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Дисконтна програма профспілок пропонує придніпровським залізничникам ще й безоплатні консультаційні послуги 24/3/2015

На Придніпровській магістралі дбають про розширення пільг та соціальних гарантій залізничників. Зокрема, великої популярності cеред працівників підприємства набула дисконтна програма, запроваджена Профспілкою залізничників і транспортних будівельників України.

На цей час до згаданої програми долучилося близько чверті працівників Придніпровської залізниці. Вони мають можливість отримувати знижки на окремі товари та послуги в магазинах, аптеках, салонах краси, закладах харчування тощо. Серед найбільших підприємств, чиїм дисконтом користуються працівники магістралі, – мережа автозаправних комплексів, банк та оператор мобільного зв’язку.

Як повідомляють у Дорожній профспілковій організації Придніпровської залізниці (Дорпрофсож), список партнерів програми регулярно поповнюється. Так, уже близько місяця залізничники мають можливість користуватися цілодобовими консультаційними послугами першої необхідності за телефоном спеціальної гарячої лінії.

Перелік послуг передбачає юридичну консультацію телефоном, а також виклик адвоката. Він повинен виїхати, якщо виникла загроза життю чи свободі користувача дисконту або в нього нагальні майнові проблеми. Для члена залізничної профспілки такий виїзд юриста безплатним.

Також у списку кол-центру – мобільна довідка для мандрівників, яка передбачає надання інформації про найближчі заправочні станції, евакуатори, готелі, кафе тощо.

Загалом у рамках дисконтної програми з Дорпрофсожем співпрацюють 59 підприємств та організацій. Вони розташовані у Дніпропетровську, Кривому Розі, Нікополі, Орджонікідзе, Дніпродзержинську, Синельниковому, Верхньодніпровську, Вільногірську, Запоріжжі, Енергодарі, П`ятихатках, Марганці, Мелітополі, Пологах, Апостоловому, Павлограді та Генічеську.