slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Шановні ветерани! 5/5/2011

Прийміть найтепліші вітання з нагоди великого й радісного свята - Дня Перемоги.

У житті кожного народу є незабутні дати. Скільки б років не спливло від травня 1945-го, наше покоління й покоління прийдешні пам’ятатимуть Велику Перемогу над фашизмом, шануватимуть імена тих, хто віддав свої життя заради свободи рідної землі, мирного неба над головами нащадків, у наших серцях вічно житиме подвиг ветеранів-фронтовиків, трудівників тилу і тих, хто піднімав з попелу розорену й зруйновану країну, - їхній героїзм, мужність, самовіддане служіння своїй Батьківщині, непохитна віра й незламна сила духу.

Саме вам ми завдячуємо своїм сьогоденням, можливістю жити й трудитись на рідній землі, ростити дітей і онуків, мріяти й втілювати в життя свої мрії. Саме ваш приклад надихає нас боротись за свою гідність, долати труднощі й перешкоди, вірити в краще майбуття і наближати його своєю працею, небайдужістю, наполегливістю й відповідальністю.

Довгих вам безхмарних років життя у шані й любові, міцного здоров’я, добробуту - матеріального й душевного, щастя в колі рідних і друзів, людської вдячності за ті неймовірні зусилля, піт і кров, якими ви наближали переможну весну 1945-го року, добра й радості на всі прийдешні роки.

З повагою,

Начальник Придніпровської залізниці: О.І.Момот

Голова Ради ветеранів: В.О.Козловський