slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Залізниця розпочала підготовку своїх оздоровниць до літнього сезону 26/3/2015

Наприкінці травня заклади відпочинку та оздоровлення Придніпровської магістралі (пансіонати «Запоріжжя», «Прибій», дитячий табір «Сокіл» на Херсонщині, а також база відпочинку «Січ» у с.Ленінське Дніпропетровської області) будуть готові прийняти цьогорічних відпочивальників. На підготовку своїх оздоровниць до літнього сезону залізниця запланувала виділити 4,4 млн гривень.

Як повідомили у службі будівельно-монтажних робіт і цивільних споруд Придніпровської магістралі, її фахівці спільно з представниками інших структурних підрозділів залізниці у досить стислі строки повинні виконати комплекс ремонтно-опоряджувальних робіт, упорядкувати територію відомчих закладів відпочинку та оздоровлення, отримати необхідні дозвільні документи, а також укласти низку договорів (на вивезення побутових відходів, телекомунікаційні та інші послуги).

Зокрема, в оздоровницях проведуть капітальний та поточний ремонт окремих житлових корпусів, санітарно-побутових, адміністративних і службових приміщень, полагодять покрівлі, перевірять стан електромереж і технічного обладнання, справність протипожежної сигналізації тощо.

Окрім цього, заплановано виконати роботи з дезінфекції та дезінсекції приміщень, благоустрій пляжних територій, у тому числі й прибережного дна водойм.

Планується, що за один заїзд оздоровниці Придніпровської залізниці прийматимуть понад півтори тисячі відпочивальників, зокрема 450 з них оздоровлятимуться в дитячому таборі.