slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

За тиждень охорона Придніпровської магістралі вберегла від розкрадання майна та вантажів майже на 32 тис. гривень 1/4/2015

З 23 по 29 березня 2015 року працівники воєнізованої охорони Придніпровської залізниці попередили 8 спроб розкрадання вантажів та майна підприємства на суму близько 32 тис. гривень. За підозрою у скоєнні цих злочинів було затримано сімох зловмисників.

Так, 23 березня під час патрулювання станції Нікополь опергрупа стрілецької команди Апостолове затримала непрацюючого громадянина за спробу розукомплектувати порожній вагон. Вартість деталей, які намагався поцупити зловмисник, становить 2 тис. гривень. Розкрадача разом із вкраденим майном доправили до лінійного відділу міліції на станції Нікополь.

Того ж дня на перегоні Кирпотине – Фісаки бійці стрілецької команди Запоріжжя-Ліве затримали непрацюючого громадянина, який скинув із вагона 23 металеві труби по 12 метрів завдовжки. Разом із вкраденим майном зловмисника доставили до лінійного відділу міліції на станції Запоріжжя-1. Сума попередженого збитку орієнтовно становить 15,5 тис. гривень.