slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

З початку 2015 року на залізниці вберегли від розкрадання вантажів більш як на 66 тисяч гривень 3/4/2015

Протягом 1-го кварталу 2015 року працівники воєнізованої охорони Придніпровської магістралі спільно з правоохоронцями попередили 23 спроби розкрадання вантажів, які перевозить підприємство, загальною вартістю понад 66 тисяч гривень. За підозрою в скоєнні цих злочинів було затримано 20 осіб. Тільки у березні ВОХРівці запобігли 9 таким крадіжкам, вартість збережених від розкрадання вантажів склала майже 21,5 тис. гривень.

Цьогоріч злодії найчастіше намагалися привласнити вугілля (майже дві третини від загальної кількості попереджених розкрадань), брухт (17,4% випадків), різні види металопрокату (8,7%). Зловмисників «цікавили» також мінеральні добрива, чавун і шпали.

Найбільш криміногенними місцями на залізниці в цей період були станції Таврійськ і Богуславський; ділянки П’ятихатки-Стикова – Желєзнякове – Верхівцеве; Чаплине – Пологи; П’ятихатки – Жовті-Води-1 – Савро, а також Запорізький вузол.

Щоб унеможливити розкрадання вантажів, які перевозяться, на магістралі оперативно реагують на кожне повідомлення про несанкціоновані втручання сторонніх осіб у її роботу. Спільні оперативні групи воєнізованої охорони і транспортної міліції патрулюють найбільш криміногенні ділянки шляху, де виставляються додаткові пости та пересувні пікети. У 8 випадках для відвернення цьогорічних крадіжок вантажів охоронці попереджувально застосовували зброю. Пильну увагу також приділяють пунктам приймання брухту, розташованим поблизу залізниці - у січні-березні бійцями ВОХР та представниками транспортної міліції було проведено 12 перевірок таких пунктів.

Ще одним напрямком діяльності відомчої охорони є робота з порушниками правил, установлених на залізничному транспорті. З початку 2015 року за ходіння коліями у невизначених місцях та незаконний проїзд вантажними поїздами працівники воєнізованої охорони Придніпровської залізниці затримали 216 осіб, з яких 187 оштрафували на загальну суму понад 6 тис. грн.