slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Залізничники Придніпровської вшанували ветеранів ВВВ 6/5/2011

Напередодні 66-ї річниці перемоги радянського народу над німецьким фашизмом на Придніпровській залізниці вшанували ветеранів Великої Вітчизняної війни.

Сивочолих гостей, від сяйва нагород яких ураз посвітлішало під високим склепінням ошатної актової зали магістралі, вітали начальник залізниці Олександр Момот, заступник голови Дорпрофсожу Валерій Шило та голова Ради ветеранів Валерій Козловський.


Як зазначив начальник магістралі Олександр Момот, свято Великої Перемоги незабаром відзначатиме все прогресивне людство, й залізничники Придніпровської - теж, адже попри роки, що віддаляють сучасників від переможного травня 1945-го, ми добре пам’ятаємо, якою ціною було здобуто ту перемогу, шанобливо схиляємось перед подвигом тих, хто ціною свого життя, здоров’я, неймовірних фізичних і моральних зусиль наближав її на фронтах і в тилу:

- Спасибі тим, хто віддав своє життя за нас, за наше мирне життя, кому віку вкоротили рани й хвороби, і тим, хто сьогодні з нами, щедро ділиться з молоддю багатим життєвим і професійним досвідом. Здоров’я - вам, тепла й любові – вашим родинам. І залишайтесь з нами якомога довше.

Заступник голови Дорпрофсожу Валерій Шило також подякував присутнім у залі ветеранам за Велику Перемогу, за подароване наступним поколінням життя, за той внесок, який вони зробили і продовжують робити в розвиток Придніпровської залізниці. Як зазначив В. Шило, в підрозділах та службах магістралі до Дня Перемоги було проведено конкурс музеїв та музейних кімнат, що чимало роблять для збереження історії Придніпровської та пам’яті про тих, хто її творив.

Теплі слова подяки почуло високе зібрання й від голови Ради ветеранів залізниці Валерія Козловського, який наголосив на тому, що турбота про тих, хто своїми ратними подвигами й трудовими досягненнями зміцнював рідний край і свою Батьківщину, примножував славетні традиції колективу Придніпровської, - не лише до свят.

Затим чимала група ветеранів магістралі отримала нагороди керівництва Державної адміністрації залізничного транспорту України - Почесні грамоти, подяки та грошові заохочення.

Насамкінець, присутні на урочистостях мали змогу переглянути невеличкий концерт.