slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

У січні-березні 2015 року кількість несанкціонованих втручань у роботу залізниці зменшилася, а ДТП – зросла 9/4/2015

У 1 му кварталі 2015 року було зареєстровано дев’ять випадків несанкціонованого втручання сторонніх осіб у роботу Придніпровської залізниці, три з них – у березні. Проти минулого року квартальний показник зменшився на 57% (за три місяці 2014 року було зафіксовано 21 випадок, у березні - 13).

Переважна більшість цьогорічних інцидентів (8 випадків) була пов’язана з повідомленнями про замінування чи виявленням вибухових пристроїв (зокрема, застарілих боєприпасів) у рухомому складі та на об’єктах залізниці. В одному випадку сторонні особи намагалися перекрити рух поїздів.

За цей же період кількість дорожньо-транспортних пригод на залізниці за участі автотранспорту зросла з 2 до 3 випадків, до того ж зафіксовано одну ДТП зі смертельними наслідками і один випадок травмування (проти двох травмованих у 1-му кварталі 2014 року). Усі аварії як у минулому, так і в поточному році сталися з вини водіїв автотранспорту.

За даними апарату безпеки руху магістралі, внаслідок несанкціонованого втручання у роботу залізниці, а також ДТП у 1-му кварталі 2015 року було затримано 18 потягів сумарно на 26 год 54 хв (торік – 21 потяг на 20 год 21 хв).

Придніпровські залізничники наголошують на тому, що незаконні втручання у діяльність залізничного транспорту можуть спричинити не лише затримку пасажирських або вантажних потягів, але й аварійну ситуацію, і закликають громадян не піддавати небезпеці життя та здоров’я пасажирів і працівників магістралі.