slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

За перший квартал 2015 року Придніпровська залізниця перевезла у спецвагонах понад півтисячі авто 14/4/2015

Серед пасажирів Придніпровської магістралі стабільним попитом користується послуга з перевезення автомобілів. Для цього у складі поїздів № 79/80 сполученням Дніпропетровськ - Київ - Дніпропетровськ та № 41/42 Дніпропетровськ - Львів - Дніпропетровськ курсують 2 спецвагони, обладнані захисною сіткою та системою блокування авто під час руху потяга.

Протягом січня-березня 2015 року придніпровські залізничники перевезли у таких вагонах 502 автомобілі. Зокрема, з Дніпропетровська до Києва та зворотно доправили 243 автівки, у напрямку Львова та зворотно - 259.

Нагадаємо, у сполученні Київ - Дніпропетровськ автомобілевоз відправляється тричі на тиждень: з Дніпропетровська щовівторка, четверга та суботи, з Києва - щосереди, п’ятниці та неділі. У сполученні Дніпропетровськ - Львів курсує раз на тиждень: по п’ятницях із Дніпропетровська до Львова, по суботах - зворотно.

Довідка: Автомобілевоз являє собою двох’ярусний вагон з 8 місцями для мало- та середньогабаритних легкових автомобілів загальним обсягом вантажу 10 тонн. Максимально допустима висота автівки - 1,7 м.

Щоб замовити послугу, пасажир має звернутися до багажного відділення вокзалу Дніпропетровськ-Головний, надавши техпаспорт на автомобіль та заяву встановленого зразка. Також послугу можна замовити зателефонувавши за номерами вокзалу (056) 793-52-96, 793-52-62.