slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

У січні-березні вандали завдали Придніпровській магістралі збитків майже на 49 тис. грн 21/4/2015

Протягом перших трьох місяців 2015 року на Придніпровській залізниці було зафіксовано 18 випадків пошкодження приміських потягів вандалами. Здебільшого вони розписували вагони графіті, вибивали шибки у вікнах та дверях, а також псували обладнання у поїздах. Лише прямі збитки від хуліганських дій склали 48,6 тис. грн.

Як зазначили у службі приміських пасажирських перевезень, найбільш активно вандали діяли на напрямках Дніпродзержинськ – Дніпропетровськ, Дніпропетровськ – Чаплине, Кривий Ріг – П’ятихатки та Дніпропетровськ – Орловщина.

За кожним фактом псування чи розобладнання моторвагонного рухомого складу відповідні матеріали направлялися до лінійних органів міліції. У 1-му кварталі було запроваджено шість кримінальних справ.

Придніпровські залізничники закликають громадян відповідально ставитись до збереження рухомого складу залізниці, не піддавати загрозі життя і здоров’я пасажирів та працівників магістралі. Окрім того, на підприємстві нагадують, що хуліганські дії тягнуть за собою адміністративну та кримінальну відповідальність.