slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Придніпровські залізничники допоможуть відновити у Бердянську берегову дамбу, яка захищає міську набережну та залізничну гілку на порт 23/4/2015

У травні колійники Придніпровської залізниці працюватимуть над відновленням берегозахисної дамби у Бердянську, яку минулоріч серйозно пошкодила осіння негода.

Швидкість вітру, що викликав тоді штормові хвилі, перевищувала 30м\сек. Стихія зруйнувала окремі ділянки берегоукріплювальної споруди, у результаті чого виникла загроза руйнування міської набережної, обвалу залізничної колії, яка проходить вздовж дамби до Бердянського морського порту, а також регулярного підтоплення території міста під час штормів.

Залізничники планують у двотижневий термін відновити цілісність дамби, вклавши у розмиті хвилями ділянки берегозахисної споруди 30-35 тонн бутового каменю, а також відремонтувати парапети набережної, які зруйнувалися під тиском негоди та часу.

Міська влада Бердянська зі свого боку також виділяє кошти на ремонтні роботи у прибережній смузі, розраховуючи спільними із залізничниками зусиллями вирішити наболілу для міста проблему та навести лад у цьому популярному для відпочинку городян куточку Бердянська.