slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На відкритті нового сезону Дніпропетровська дитяча залізниця порадує своїх гостей сюрпризом 28/4/2015

Вихованці Дніпропетровської дитячої залізниці активно готуються до відкриття нового 79-го сезону. Наразі юні залізничники та їх дорослі колеги-інструктори готують до літніх перевезень станційну інфраструктуру, прибирають територію, завершують поточний ремонт колійної мережі. До належного стану приводять і рухомий склад: вагони миють, фарбують та ремонтують.

На урочистому відкритті нового сезону, яке відбудеться 1 травня, на перших відвідувачів Малої Придніпровської чекає приємна несподіванка. Як повідомив начальник Дніпропетровської дитячої залізниці Роман Куриленко, перша літня поїздка буде безкоштовною - право одноразового бонусного проїзду отримають близько 80 дорослих та малих пасажирів.

Сезон перевезень на Дніпропетровській дитячій триватиме до 31 вересня. Охочих здійснити залізничну прогулянку парком юні залізничники чекатимуть по п’ятницях, а також у вихідні та святкові дні з 10.00 до 16.00.

Окрім того, на цей період заплановано візити на дитячу залізницю дітей із соціально незахищених родин. Для них проводитимуть екскурсії по станції, а також організують безплатні поїздки парком Л.Глоби, де розташована Мала Придніпровська.

Довідка: Дніпропетровська дитяча залізниця заснована 6 липня 1936 року. Протяжність її колій складає 2 км. Щорічно перевозить понад 15 тисяч пасажирів. На залізниці постійно працюють 6 змін з учнів 6-11 класів.