slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На Придніпровській залізниці вшанували ветеранів-переможців 7/5/2015

З нагоди 70-річчя Великої Перемоги над фашизмом в управлінні Придніпровської залізниці вітали ветеранів – фронтовиків та трудівників тилу.

З теплими словами вдячності до сивочолого зібрання звернулися керівники магістралі, дорожньої профспілкової і ветеранської організацій.

«Ми вдячні вам за подароване право – жити, за вашу самопожертву і ваш подвиг, який приніс Велику Перемогу і мир на нашу землю, - сказав у своєму слові в.о. начальника Придніпровської залізниці Юрій Тищенко. – Цей подвиг незабутній, адже для кожної родини День Перемоги – це свято зі слізьми на очах через втрату рідних і близьких».

Голова Дорпрофсожу Придніпровської магістралі Олександр Букреєв наголосив на тому, що попри нелегкі часи, які сьогодні переживає залізничний транспорт, профспілки знаходять можливість підтримувати учасників та ветеранів війни. Зокрема, колективним договором залізниці для них передбачено безкоштовне медичне страхування, можливість відпочити й набратися сил у відомчих оздоровницях, різні види матеріальної допомоги тощо. І це лише незначна частка того, що на залізниці хотіли б зробити для ветеранів-залізничників.

Постійну готовність керівництва магістралі підставити «плече» допомоги ветеранам-залізничникам підтвердив і голова ветеранської організації Валерій Козловський. Він повідомив, що до 70-ліття Великої Перемоги правами начальника залізниці заохочено 40 ветеранів Великої Вітчизняної війни (20 подяк, 10 грамот та 10 почесних знаків «Ветеран Придніпровської залізниці»).

Після щирих побажань здоров’я, миру та активного довголіття присутніх порадували піснями воєнних років учасники співочого гурту «Талісман» з Будинку науки і техніки Синельниківського локомотивного депо. Затим почесних гостей почастували смачним обідом та чаркою «бойових» ста грамів в управлінській їдальні.