slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

З початку року охорона залізниці вберегла від розкрадання майна та вантажів на суму понад 206 тис. гривень 13/5/2015

Протягом січня-квітня 2015 року працівники воєнізованої охорони Придніпровської магістралі спільно з міліцією попередили 103 спроби розкрадання вантажів та майна залізниці на суму понад 206 тис. гривень. Затримано 110 зловмисників.

Як зазначають у службі ВОХР, понад третину злочинних спроб становлять крадіжки вантажів, які перевозить підприємство. З початку року зареєстровано 32 такі випадки. Вартість збережених від розкрадання вантажів перевищила 83,5 тис. гривень.

Здебільшого злодії зазіхали на вугілля (52,7% усіх крадіжок), брухт (19,4% випадків) та різні види металопрокату (2,9%).

Найбільш криміногенними на залізниці залишаються станції Таврійськ і Богуславський; ділянки П’ятихатки-Стикова – Желєзнякове – Верхівцеве; Чаплине – Пологи; П’ятихатки – Жовті-Води-1 – Савро, а також Запорізький залізничний вузол.

Аби забезпечити схоронність свого майна та вантажів, які перевозяться, залізничники оперативно реагують на кожне повідомлення про несанкціоновані втручання сторонніх осіб у роботу залізниці, а також інформацію про факти розкрадання.

ВОХРівці виставляють додаткові пости, пересувні пікети, спільно з працівниками транспортної міліції патрулюють найбільш криміногенні ділянки шляху.

Встановлюється посилений контроль за перевезенням вантажів, які традиційно цікавлять розкрадачів. Окрім того, з початку року 11 разів доводилося попереджувально застосувати зброю, аби відвернути крадіжки вантажів – брухту, вугілля та електротехнічного обладнання.

Пильну увагу на залізниці приділяють також пунктам приймання брухту, розташованим поблизу залізничних об’єктів. Адже саме туди розкрадачі зазвичай намагаються здати вкрадене з вагонів або деталі верхньої будови колії. За чотири місяці 2015 року бійцями ВОХР та представниками транспортної міліції було здійснено 16 таких перевірок.

Ще одним напрямком діяльності відомчої охорони є робота з порушниками правил поведінки на залізничних об’єктах. Так, із початку 2015 року за ходіння коліями у невизначених місцях та незаконний проїзд вантажними поїздами працівники воєнізованої охорони Придніпровської залізниці затримали 302 осіб, з яких 273 оштрафували на загальну суму понад 9 тис. грн.