slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На Придніпровській магістралі працюють близько 90 залізничників – вимушених переселенців із Криму та Сходу 14/5/2015

На Придніпровській магістралі, як і на решті українських залізниць, допомагають колегам – вимушеним переселенцям із зони АТО. На цей час на підприємстві працевлаштовано 65 залізничників, які залишили Донецьку та Луганську область через бойові дії, небезпечні умови, в яких їм доводилося працювати, або ж відсутність роботи у своїх структурних підрозділах.

На Придніпровській залізниці вимушеним переселенцям запропонували посади касирів, чергових по станції, монтерів колії, слюсарів з ремонту рухомого складу, оглядачів вагонів, інженерів, комерційних агентів та ін. Намагалися надати колегам із Донбасу роботу, аналогічну виконуваній вдома, або ж прийнятну з огляду на їхню кваліфікацію, досвід роботи, отримувану раніше зарплату, особисті побажання тощо.

Крім того, в материкових підрозділах Придніпровської магістралі знайшли роботу 19 кримських залізничників, які переселилися з тимчасово окупованої території півострова.

Посилена увага працевлаштуванню залізничників-вимушених переселенців – це не тільки прагнення зберегти для галузі досвідчених фахівців, але й давня корпоративна традиція – гуртом допомагати колегам, які опинилися в біді.