slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Залізниця заохотить громадських активістів за пильність, яка врятувала залізничний міст на перегоні Богуславський – Миколаївка 18/5/2015

На Придніпровській залізниці прийняли рішення заохотити грошовими виплатами двох жителів села Дмитрівка Петропавлівського району Дніпропетровської області за пильність та дії, які допомогли правоохоронцям знешкодити вибуховий пристрій, закладений зловмисниками під одну з опор середнього залізничного мосту на 75 км перегону Богуславський – Миколаївка.

Обидва чоловіки – члени місцевого громадського формування, створеного за ініціативою Придніпровської магістралі та регіональної влади для охорони важливих інфраструктурних об’єктів, зокрема, залізничних мостів.

Попри те, що міст на перегоні Богуславський – Миколаївка не був місцем постійного чергування дмитрівських активістів, а обидва чоловіки того дня були вільними від «несення служби», вони виявили небайдужість та пильність, діяли за всіма вимогами інструкцій на випадок виявлення підозрілих вибухонебезпечних предметів. Їхні грамотні та своєчасні дії дали правоохоронцям можливість знешкодити саморобний вибуховий пристрій і, власне, врятували залізничний міст від пошкодження чи навіть руйнування.

Загалом на Дніпропетровщині, на напрямку Новомосковська та Червоноармійська, представники громадських формувань узяли під охорону близько десятка залізничних мостів, що є суттєвою допомогою залізничникам та правоохоронним органам на місцях.