slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Придніпровська залізниця: пошкодження рухомого складу тягне за собою адміністративну та кримінальну відповідальність 18/5/2015

Протягом січня-квітня 2015 року на Придніпровській магістралі було зафіксовано 21 випадок псування приміських потягів вандалами. Лише прямі збитки від хуліганських вчинків становлять 49,3 тис. грн.

За даними служби приміських пасажирських перевезень, найбільш активними у цей період залізничні хулігани були на напрямках Дніпродзержинськ –Дніпропетровськ, Дніпропетровськ – Чаплине, Кривий Ріг – П’ятихатки та Дніпропетровськ – Орлівщина.

Здебільшого вандали розписують вагони графіті та б’ють шибки у вікнах – з початку року зареєстровано 16 таких випадків. Ще п’ять разів намагалися пошкодити внутрішнє обладнання потягів.

За кожним фактом хуліганських дій залізничники направили матеріали до лінійних органів міліції. Наразі відкрито сім кримінальних проваджень.

Придніпровська магістраль звертається до громадян із вимогою відповідально ставитись до збереження рухомого складу, не наражати на небезпеку пасажирів та працівників залізниці. До того ж, будь-яка спроба пошкодження потягів тягне за собою адміністративне чи кримінальне покарання.