slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Придніпровська залізниця: на залізниці травмуються виключно через нехтування правилами безпеки 18/5/2015

Придніпровські залізничники занепокоєні збільшенням випадків травмування на залізничних об’єктах сторонніх осіб.

Так, протягом січня-квітня 2015 року невиробничий травматизм на Придніпровській залізниці зріс на 8,3% (26 чоловік проти 24 торік). З них 7 осіб травмовано лише у квітні.

Зросла і кількість травм зі смертельними наслідками - 14 проти 11 відповідно (+27%). Тішить лише той факт, що цьогоріч на залізниці не було жодного нещасного випадку з неповнолітніми (торік – один зі смертельними наслідками).

За даними служби охорони праці магістралі, до усіх нещасть призвело порушення постраждалими правил безпеки на залізничних об’єктах. Зокрема, громадяни намагалися перейти колію у невстановленому місці; перед потягом, що наближається; ігнорували заборонні світлові та звукові сигнали на переїздах; перетинали колії у навушниках тощо.

У порівнянні з жінками чоловіків за 4 місяці 2015 року травмувалося значно більше: 24 особи (з яких 13 смертельно) проти двох (один летальний випадок).

Щоб запобігти нещастям на залізничних об’єктах, на магістралі вживають низку організаційно-технічних заходів. Зокрема, регулярно виконують ремонтні роботи на станціях, посадочних платформах та переїздах, оновлюють прилади зовнішнього освітлення. Про правила безпечної поведінки на залізничних об’єктах, прибуття-відправлення рухомого складу й маневрові роботи пасажирів сповіщають за допомогою гучномовців та спеціальних інформаційних стендів. До попереджувальної роботи залучено також засоби масової інформації – відомчі та зовнішні.

Важливу роль у профілактиці невиробничого травматизму на залізниці відіграє робота зі школярами та студентами навчальних закладів у регіонах. прилеглих до залізничних колій. Для них працівники магістралі регулярно проводять місячники безпеки, читають тематичні лекції із показом відеофільмів.