slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На залізниці проходить конкурс дитячого малюнка 27/5/2015

Цілу виставку художніх робіт можна наразі побачити у головному офісі Придніпровської залізниці. Тут проходить оголошений профспілками конкурс дитячого малюнка, присвячений Всесвітньому дню захисту дітей.

Цьогоріч організатори заходу запропонували юним митцям тему «Природа – твій дім. Бережи його». Конкурс має подвійну мету: заохотити дітей залізничників до творчості, а також сформувати у них свідоме ставлення до охорони довкілля.

На «вернісажі» представлено 47 малюнків – роботи 30 дітей працівників управління віком від 7 до 14 років. Незважаючи на юний вік, учасники конкурсу підійшли до творчого завдання цілком по-дорослому, продемонструвавши глибоке бачення проблеми і неабиякий хист до створення соціальної реклами.

З підручних матеріалів юні автори створили справжні мистецькі шедеври: зробили малюнок рельєфним за допомогою аплікацій з яскраво розфарбованого пінопласту, виготовили колаж із використаних пакетів та пластикових пляшок, щоб привернути увагу до проблеми засміченості планети, застосували нестандартні техніки для загальновідомих видів мистецтва. Так, серед художніх робіт є навіть комікс, випалений на дерев’яній дощечці.

Переможців конкурсу, окрім журі, визначатимуть і симпатії відвідувачів виставки. Поряд зі стендами, де розміщено малюнки, знаходиться книга відгуків. Тож кожен працівник залізниці може проголосувати за одну або кілька робіт, які сподобалися йому найбільше.