slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Під час літніх перевезень залізниця залучить до роботи понад 400 студентів 4/6/2015

У своїй кадровій політиці Придніпровська магістраль завжди робила ставку на молодих фахівців. Про їхню професійну підготовку на залізниці дбають заздалегідь – ще у студентські роки.

Цьогоріч у структурних підрозділах залізниці літню виробничу практику пройдуть 404 вихованці профільних навчальних закладів. Зокрема, у червні-липні до забезпечення літніх пасажирських перевезень залучать 353 студентів Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту ім. академіка Лазаряна. У серпні лави залізничників короткочасно поповнять десятеро вихованців Української державної академії залізничного транспорту. А восени практику на Придніпровській залізниці проходитиме 41 студент Дніпропетровського коледжу транспортної інфраструктури.

Молоді люди спробують себе на посадах працівників колійного, локомотивного, вагонного та пасажирського господарства, господарств електропостачання, сигналізації та зв’язку.

Як відзначають у службі кадрової та соціальної політики, 84 із загального числа цьогорічних практикантів навчаються за цільовими договорами. Для них літня виробнича практика буде оплачуваною.