slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Підбито підсумки творчого конкурсу серед дітей придніпровських залізничників 4/6/2015

Об’єднана профспілка служб Придніпровської залізниці підбила підсумки конкурсу дитячих малюнків «Природа - твій дім. Бережи його», влаштованого з нагоди Міжнародного дня захисту дітей. Художнє змагання проходить дев’ятий рік поспіль і стало на магістралі доброю традицією.

Цьогоріч у ньому взяли участь 29 дітей працівників управління Придніпровської залізниці віком від 7 до 14 років. На виставці було представлено 47 робіт, які виставлялися в управлінні залізниці протягом тижня.

Окрім журі, роботи юних митців оцінювалися методом «народного» голосування. Кожен відвідувач виставки міг залишити у книзі відгуків рецензію на уподобані роботи.

Юні учасники конкурсу не лише продемонстрували художній смак і хист, але й переконали суддів у вмінні замислюватися над екологічними проблемами сьогодення. Більшість конкурсантів охоче влаштувала презентацію своїх робіт, доповнюючи її роздумами на тему охорони довкілля.

За результатами оцінювання кращими в молодшій групі (7-10 років) було визнано роботи Владислави Степаненко (1-е місце), Гліба Добровольського (2-е місце), Арсенія Козловського та Родіона Савченка (3-ті місця).

У старшій групі (10-14 років) призові місця розподілилися таким чином: 1-е місце - Орина Пуговкіна-Лісіна, 2-е місце – Роман Русін, третю сходинку між собою поділили Ярослав Смирнов та Діана Головчак.

Переможців заохочено солодкими призами та грошовими винагородами. Окрім того, подарунки від профспілки отримав кожен учасник творчого конкурсу.