slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

За 5 місяців на залізниці вберегли від розкрадання вантажів на суму понад 124 тисяч гривень 4/6/2015

Протягом січня-травня 2015 року працівники воєнізованої охорони Придніпровської магістралі спільно з правоохоронцями запобігли 47 спробам розкрадання вантажів, які перевозить підприємство, загальною вартістю понад 124 тисячі гривень. За підозрою в скоєнні цих злочинів було затримано 39 осіб.

За даними служби воєнізованої охорони залізниці, найбільш криміногенними місцями за цей період були станції Таврійськ і Богуславський; ділянки П’ятихатки-Стикова – Желєзнякове – Верхівцеве; Чаплине – Пологи; П’ятихатки – Жовті-Води-1 – Савро, а також Запорізький вузол.

Переважно злодії намагалися поцупити з вагонів вугілля (близько половини від загальної кількості попереджених розкрадань), брухт (31,9% випадків) та різні види металопрокату (8,5%).

Щоб запобігти розкраданню вантажів, на магістралі реагують на кожне повідомлення про несанкціоновані втручання сторонніх осіб у діяльність залізниці, вживають низку запобіжних заходів. Відтак, спільні оперативні групи ВОХР і транспортної міліції патрулюють найбільш криміногенні ділянки шляху, а нерідко вдаються до супроводу вантажів, які становлять найбільший інтерес для злочинців. Крім того, аби зупинити розкрадачів, цьогоріч охоронцям 13 разів довелося попереджувально застосовували зброю.

Оскільки одну з лідируючих позицій у «рейтингу» крадіїв займає брухт, пильну увагу правоохоронці приділяють також пунктам приймання брухту, розташованим поблизу залізничних колій. Так, із початку року вони здійснили 20 таких перевірок.