slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Придніпровські залізничники організували перевезення пасажирів поїзда Інтерсіті+ Київ – Запоріжжя до місць призначення 5/6/2015

Пасажири поїзда Інтерсіті+ № 736 Київ – Запоріжжя, який 4 червня з технічних причин перервав свій рейс біля станції П’ятихатки, зусиллями придніпровських залізничників були доставлені до місця призначення.

Отримавши повідомлення про нештатну зупинку поїзда Інтерсіті+, на залізниці прийняли рішення вислати локомотив, що доправить состав із пасажирами до станції Дніпропетровськ. Звідси 97 осіб, які мали квитки до Запоріжжя, спеціальним поїздом у складі 6 вагонів були відправлені до кінцевого пункту своєї поїздки.

Водночас на магістралі подбали і про тих, хто мав виїхати составом Інтерсіті+ у зворотному напрямку – із Запоріжжя до Києва. Оперативно було сформовано поїзд у складі 7 вагонів (шести купейних та одного СВ), який із 170 пасажирами вирушив у дорогу за графіковим часом. У Дніпропетровську до состава причепили ще 5 вагонів з 150 місцевими пасажирами.

По станції П’ятихатки всі пасажири змогли пересісти у резервний состав Інтерсіті+, що саме прибув сюди, і безперешкодно завершили свою поїздку до столиці.