slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Охорона залізниці вберегла від розкрадання майна та вантажів майже на 10 тис. гривень 8/6/2015

З 1 по 7 червня 2015 року працівники воєнізованої охорони Придніпровської магістралі запобігли дев’яти спробам розкрадання вантажів та майна підприємства на суму близько 9,7 тис. гривень. За підозрою у скоєнні цих злочинів було затримано сімох осіб.

Так, 2 червня під час патрулювання станції Дніпропетровськ спільна з міліцією опергрупа швидкого реагування затримала непрацюючого громадянина, який намагався розукомплектувати порожній вагон. Вартість запчастин, на які зазіхав зловмисник, орієнтовно становила 1 800 гривень. Крадія було затримано і доправлено до лінійного відділу міліції на станції.

Ще одну крадіжку майна залізниці ВОХРівці попередили 7 червня. О 7-й ранку начальник варти стрілецької команди П’ятихатки-Стикова отримав повідомлення про розобладнання контактної мережі на перегоні Кам’яне Поле – Саксагань, де невідомі зловмисники вирізали 70 метрів контактного дроту. Кабель вже порубали на шматки та готували вивезти на двох мопедах. Проте розкрадачам завадили бійці оперативної групи швидкого реагування. Покинувши вкрадене і транспортні засоби, злодії кинулися навтьоки, затримати їх не вдалося. Орієнтовна сума збитку, завданого залізниці, склала 6 тис. гривень.