slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Укрзалізниця оголосила конкурс дитячих малюнків серед дітей працівників залізничного транспорту 11/6/2015

Державна адміністрація залізничного транспорту України оголосила конкурс дитячих малюнків на одну з тем: «Залізниця майбутнього очима дітей» або «Моя залізнична станція». Творче змагання стартувало 1 червня і триватиме до 10 серпня 2015 року. Результати конкурсу будуть оголошенні у перший день нового навчального року.

Учасниками конкурсу можуть бути вихованці дитячих дошкільних виховних закладів та учні середніх загальноосвітніх шкіл, батьки яких працюють на залізничному транспорті, а також вихованці дитячих залізниць.

На конкурс приймаються лише індивідуальні оригінальні авторські роботи, які відповідають умовам конкурсу. Зокрема, це мають бути малюнки формату А-3 довільної графічної чи живописної форми, виконані олівцями, олійними, акварельними, акриловими фарбами чи тушшю. Рамки, паспарту, наклейки тощо не потрібні.

Українською мовою (як додаток до роботи) слід зазначити її назву, прізвище, ім’я та по батькові автора, дату народження, короткі відомості про себе та свої захоплення, місце проживання (повну адресу), контактний телефон, клас та навчальний заклад. У додатку також необхідно вказати прізвище, ім’я та по батькові, контактний телефон, місце роботи та посаду батьків-залізничників.

Для оцінки та відбору кращих творчих робіт і визначення переможців творчого конкурсу в Укрзалізниці створено спеціальну робочу групу. Критеріями оцінювання надісланих робіт будуть актуальність теми, практичне значення, оригінальність та оформлення, ступінь самостійності автора у виконанні роботи, якість роботи тощо. Переможців заохотять подарунками, їх список буде оприлюднено на офіційному сайті Укрзалізниці та у відомчій газеті «Магістраль».

Конкурсні роботи слід надсилати не пізніше 10 серпня на адресу: 03680, м. Київ, вул. Тверська, 5, Департамент управління справами, Гайовій Наталії Михайлівні (голові робочої групи конкурсу дитячих малюнків). Контактний телефон (044) 456 40 23, електронна пошта: .