slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Залізниця нагадує про зміни у правилах перевезення дітей та здійснення групових поїздок 11/6/2015

З початком літнього сезону відпочивальники активно подорожують організованими групами та родинами. Віднедавна здійснювати такі поїздки стало зручніше завдяки змінам у правилах перевезення пасажирів залізничним транспортом.

Так, готуючись у дорогу, дорослим і сьогодні варто пам’ятати про документи, які підтвердять вік дитини: свідоцтво про народження, паспорт одного з батьків із наявним записом про дітей абощо. Однак, як повідомляють у пасажирській службі залізниці, тепер при посадці у вагон можна надати провідникові нотаріально завірену копію свідоцтва про народження дитини. Досі посадка була можлива лише при пред’явленні оригіналу документу.

Ще одне нещодавнє нововведення полегшить організацію групових поїздок. Раніше вимагалося, щоб список, наданий під час замовлення групової поїздки, співпадав з фактичним переліком пасажирів, які здійснюють посадку в поїзд. У разі несподіваної відмови котрогось із членів групи, її керівник вже не міг внести зміни до поданого списку. Це створювало певні проблеми під час посадки до поїзда. Тепер така можливість є. Слід лише надати письмову заяву до спеціалізованої каси на вокзалі не пізніше, ніж за добу до відправлення поїзда. Проте необхідно пам’ятати, що внести зміни до групового списку пасажирів можна лише один раз.

Нагадаємо, що групові подорожі здійснюються за спеціальною заявою. У ній слід зазначити прізвище та ім’я керівника, дату виїзду, кількість та категорію місць, станції відправлення та прибуття. Окрім того, юридичні особи мають зазначити у замовленні повну назву підприємства, місце його розташування та реквізити, фізичні - паспортні дані та контактний телефон.