Заходами місячника безпеки на Придніпровській магістралі було охоплено понад 32 тис. дітей та підлітків 11/6/2015
З метою профілактики невиробничого травматизму на залізничних об’єктах у травні на Придніпровській магістралі було проведено місячник профілактично-роз’яснювальної роботи серед учнів навчальних закладів, розташованих у районах, прилеглих до залізничних колій.
У заходах місячника взяли участь 336 фахівців з охорони праці залізниці. Вони прочитали дітям та підліткам 674 лекції, поєднавши їх з показом тематичних відеофільмів та проведенням вікторин, які поглибили та перевірили отримані знання.
Окрім того, у школах, ліцеях, технікумах та коледжах було розповсюджено більше 27,4 тис. пам’яток із правилами безпечної поведінки на залізничних об’єктах, які видрукували на залізниці.
Загалом заходами місячника було охоплено 32 385 школярів та студентів у регіонах, які обслуговує магістраль.